آموزش وردپرس

خانه / تبلیغات

تبلیغات

نحوه پرداخت هزینه تبلیغات:
شما پس از ملاحظه جدول تعرفه تبلیغات بایستی پلن مورد نظر را خریداری کرده و سپس پلن تبلیغات،کد پیگیری پرداخت و لینک تبلیغات خود به همراه بنر مورد نظر خود را ( بنر را آپلود نموده و لینک آن را ارسال کنید ) برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی،جهت هماهنگی برای زمان و نحوه درج در سایت با شما تماس بگیریم.

اگر پلن مورد نظر شما در این جدول نبود با ما در تماس باشید.

 

پلن تبلیغات مکان قابل نمایش سایز قیمت یک ماهه  قیمت سه ماهه
 قیمت شش ماهه
A1 بالاترین قسمت سایت تمام صفحات سایت ۶۰*۴۶۸ ۵,۰۰۰  ۱۳,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰
A2 بالاترین قسمت سایت فقط صفحه اول سایت ۶۰*۴۶۸ ۳,۰۰۰ ۷,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰
P1 بالای هر پست تمام صفحات سایت ۶۰*۴۶۸ ۸,۰۰۰ ۲۲,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰
P2 پایین هر پست تمام صفحات سایت ۶۰*۴۶۸ ۶,۰۰۰  ۱۶,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰
B کنار سایت تمام صفحات سایت ۲۴۰*۱۲۰ ۵,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰
PS پست ثابت پایین و بالای پست ها دلخواه ۱۰,۰۰۰ ۲۸,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰
POP پاپ آپ تمام صفحات سایت POPUP ۱۵,۰۰۰ ۴۳,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰
G گوشه پایین سایت و متحرک تمام صفحات سایت ۱۵۰*۱۵۰ ۵,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰
T کنار سایت تمام صفحات سایت متنی ۱,۰۰۰ ۳,۰۰۰ ۵,۰۰۰

 

تمامی قیمت های فوق به تومان می باشد.

لطفا قبل از پرداخت به نکات زیر توجه فرمایید:
– از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی،شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی،هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود،سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند و به صورت کلی سایت هایی که مغایر با قوانین کشور ایران هستند معذور هستیم.
– نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذیر خواهد بود.
– درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در تکـتا پروژه(مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در تکـتا پروژه باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
– هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
– مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال تکـتا پروژه در قبول بنر و آگهی مختار است.
– تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
– در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد تایید نخواهد شد.
– واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین همانطور که گفته شد آگهی دهنده موظف است بنر خود را تهیه و همراه با اطلاعات تبلیغات ارسال نماید تا مورد بررسی مدیران سایت قرار گیرد.
– مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای تکـتا پروژه نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده تکـتا پروژه نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

– بنر را در جای مطمن ( مثلا هاست شخصی ) آپلود نمایید تا در طول مدت تبلیغ دچار مشکل نشود.

حتما از یک آدرس ایمیل معتبر استفاده کنید چون تنها راه ارتباطی ما و شما خواهد بود و پس از پرداخت کد رهیگیری به شما ایمیل خواهد شد.

برای پرداخت از این صفحه استفاده کنید

برای ارسال اطلاعات خرید و تبلیغات از این صفحه استفاده کنید