آموزش وردپرس

خانه / پشتیبانی

پشتیبانی

روال خرید از سایت بدین شکل می باشد که مشتری توسط دکمه “خرید الکترونیکی” با وارد کردن نام کامل و آدرس ایمیل معتبر نسبت به خرید پروژه اقدام می کند و پس از اتصال به درگاه و پرداخت موفقیت آمیز، چند لحظه بعد یک ایمیل حاوی توضیحات کافی + لینک دانلود به آدرس ایمیل مشتری ارسال می گردد.

لذا ذکر این نکته مهم است که مشتریان گرامی آدرس ایمیل خود را به دقت وارد نمایند تا مشکلی پیش نیاید و پس از خرید الکترونیکی دانلود نمایند.

  •  پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.

LogoList

  • مشتریان گرامی دقت فرمایند که پروژه های سایت یا به سفارش مشتریان نوشته می شوند و یا پروژه های پیشنهادی ما (نوشته شده توسط اعضای گروه) می باشند و کاملا منحصر به فرد می باشند.
  • قیمت پروژه ها با توجه به ارزش اصلی آن قابل مقایسه نیست اما با در نظر گفتن کلیه جوانب قیمت مناسبی انتخاب می شود که هم رضایت مشتریان را جلب کند و هم مناسب شرایط دانشجویان باشد.
  • کیفیت و ارزانی پروژه های ما را می توانید با مقایسه قیمت ها در سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ،  مشاهده نمایید.

در صورت وجود مشکل احتمالی یا مشاوره قبل از خرید می توانید از طریق تماس با ما یا در قسمت نظرات هر پست با ما در تماس باشید.


با مشترک شدن در خبرنامه تکتاپروژه از مطالب و اخبار جدید مطلع شوید. ما نیز مثل شما از اسپم متنفریم ! هر هفته یکبار ایمیل ارسال میکنیم،حتی میتوانید اشتراک خود را به راحتی لغو نمایید.

لوگوی اعتماد زرین پال

آفتاب سرگرمی ایرانیان